Tänavune IGP alade treeninglaager toimub 4-7 august 2022 a,  Vanasauna puhkemajas Võrtsjärve ääres. Meie kasutada on neli päeva terve puhkemaja kompleks. Aadress: Vanasauna tee 8, Valma küla, Viljandi vald, 70121, Viljandimaa

Osalustasud:

Lähtudes eelmiste aastate kogemusest ja koolitajate tagasisidest, teeme muudatuse selles osas, et me ei paku sellel korral vaikimisi ühepäevast osalemise võimalust. Registreeringu kinnitamisel on eelistatud täisajaga (4 ja 3 päeva) osalejad. Seejärel avaneb võimalus 2 päevastele (rakendame ootenimekirja).

Laagris osalemiseks tuleb tasuda osalustasu. Osalustasus on "kõik hinnas" sisaldades täisteenust: ööbimine, toitlustamine, treeningud jm Sel aastal pakume maksmise võimalust kahes osas: broneering, mis kindlustab koha laagris. Broneering tuleb maksta ülekandega hiljemalt registreeringu tegemisele järgneval päeval. Ülejäänud osa maksumusest võib maksta kohapeal sularahas (sellest soovist anna palun meile teada) või ülekandega mitte hiljem kui 24.07.2022 a. Vajalik info toiminguteks tuleb koos registreeringu kinnitusega.

Osalustasud 3-4 päeva:
Nobedatele: 04.06.22  - 14.06.22 - 330 eurot
Tavahind: 15.06.22- 14.07.22 - 360 eurot
Unimütsid: 15.07.2022 - 23.07.22 - 380 eurot

Osalustasu 2 päeva: 225 eurot

Info koolitajale:

Registreerimise vormil on info lahter koera kohta. Ootame, et kirjeldad oma ootuseid laagrile ja võimalikke probleemikesi, mida soovid laagris lahendada ( just selle pärast eelistatakse täisajaga osalejaid, et saaks tegeleda mingi konkreetse küsimusega  pikemalt). Palun mõtle sellele ja võta maksimum! Vajadusel konsulteeri oma koolitajaga.

Kohapeal:

Saabumine ja majutus alates 03.08.22 alates kl 18. Õhtusöök selleks korraks ise kaasa võtta.

Toitlustamine on organiseeritud kohapeal 3x päevas. Õhtul grillimise võimalus kui on soovi. Õhtune joogipoolis tuleb endal kaasa võtta. Kui kellegil on allergiaid või muid toidutalumatuseid, palun meile teada anda. Oskame siis seda arvestada. 

Ööbimine on organiseeritud kämpades (2, 4 ja 6 kohaline), peamajas (9 kohta), karavanis kui kellegil on, ja eriti kõvadel laagerdajadel on võimalus telkida :D 

Vabal ajal on võimalik kasutada aerupaati, käia ujumas või kalal ja niisama tore olla. Õhtune infovahetus ja sotsiaalne olemine toimub peamaja juures katuse all. Vähemalt ühel õhtul on saun.